KONST / Litografier / Färglitografi 15207167
nr 1520 7167
Ulrika Jevbratt
(f. 1961), Sverige
Signerad, numrerad 22/26, daterad -93. Färglitografi, bildmått: 14x11 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm
Ulrika Jevbratt, svensk bildkonstnär född 1961.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:17:29
5/2 23:10:56